Raktai namams

Gaminame raktus įvairių gamintojų spynoms, taisome ir keičiame spynas, pritaikome ir parenkame raktus pagal spyną. Avariniu atveju atvykstame į įvykio vietą ir atrakiname Jūsų namų duris, garažo vartus ar seifus. Atliekame kompiuterizuotą raktų gamybą pagal pavyzdį arba kodą, programuojame garažo pultelius, magnetines korteles, raktus, RDIF pakabukus. Prekiaujame įvairių matmenų ir saugumo lygių spynų cilindrais.

WILKA raktų gamyba

Žiūrėti

ASSA raktų gamyba

Žiūrėti

DORMA raktų gamyba

Žiūrėti

GERDA raktų gamyba

Žiūrėti

MUL-T-LOCK raktų gamyba

Žiūrėti

MOTTURA raktų gamyba

Žiūrėti

Raktų gamyba Kaune

Raktų gamyba

Gaminame raktų kopijas iš kelių šimtų rūšių skirtingų raktų ruošinių. Centrinėje raktų dirbtuvėje dirba ilgametę patirtį turintys specialistai, naudojame kokybišką įrangą.

Prekyba spynų cilindrais

Prekyba įvairių matmenų ir saugumo lygių WILKA, DORMA, MUL-T-LOCK, ASSA:SPS, GERDA spynų cilindrais.

Spynų keitimas ir taisymas

Atvykę į vietą keičiame įvairių durų spynas, pritaikome jas Jūsų poreikiams, pagaminame reikiamą kiekį raktų. Taisome spynas, pagaminame jiems tinkamus raktus pagal Jūsų poreikius.

Garažo vartų pultelių programavimas

Programuojame garažo pultelius, juos taisome keisdami korpusus, elementus ir pan.

Raktų parinkimas, pritaikymas pagal spyną

Galime ne tik padaryti rakto kopiją, bet ir pritaikyti bei pagaminti raktus pagal Jūsų turimą spyną, jei raktai pamesti, arba perrinkti spynos cilindrą, pritaikydami jį Jūsų raktui.

Kompiuterizuota raktų gamyba pagal rakto pavyzdį arba kodą

Turime 4 specialias kompiuterines stakles, kuriomis galime ypatingai tiksliai pagaminti Jums reikalingų raktų kopijas.

Durų, seifų, garažų avarinis atrakinimas, atidarymas

Avariniu atveju bet kuriuo paros metu atvykstame į įvykio vietą ir padedame Jums patekti į namus, prireikus taip pat atrakiname garažus ar seifus. Nepaliksime Jūsų bėdoje!

Magnetinių raktų, RFID pakabukų ir kortelių programavimas

Gaminame magnetinius raktus, RFID pakabukus ir programuojame korteles, kuriomis yra suteiktas leidimas asmenims vaikščioti po tam tikras patalpas.

Karališkasis raktas

Karališkojo rakto sistema – tai galimybė šeimininkui vienu raktu rakinti visų savo patalpų duris, nebereikia nešiotis ryšulio raktų. Jūsų darbuotojai savo raktais galės atsirakinti tik jiems priklausančias patalpas. Vienu raktu galima rakinti kelias spynas, pvz., buto, balkono, pagalbinių patalpų. Rekomenduojame daugiabučių namų gyventojams. Visoms spynoms bendro „karališko“ rakto šioje sistemoje nėra. Kiekvieno buto gyventojai savo raktu gali rakinti laiptinės, rūsio ir tik savo buto duris.

 • Connector.

  Visos Jūsų valdose esančios spynos gali būti rakinamos vienu raktu.

 • Connector.

  Patikimumas ir saugumas – mes vieninteliai Kaune naudojame vokiečių firmos WILKA išskirtinius profilius. Šie spynų cilindrai pagaminti iš ypatingai kokybiško metalo, apsaugotos nuo išlaužimo ir išgręžimo. Puikus kokybės ir kainos santykis.

 • Connector.

  Pametus raktus, kopijas mūsų firmoje galima pagaminti pagal spynos kodą.

 • Connector.

  Neribotas spynų kiekis – sistemą visada galima papildyti arba keisti jos funkcijas.

 • Connector.

  Universalūs spynų cilindrai. Tinka visoms standartinėms spynoms.

Image

Susiekite su mumis arba atvykite į raktų dirbtuvę

Gaminame ASSA, CISA, MUL-T-LOCK, GERA, GERDA, OMEGA, BKS, GU, WILKA, FAB, ABLOY, ERA, MOTTURA, YALE, RUKO, NEMEF, TESA, ISEO, DORMA, TRIOVING, ABUS, MAUER, KALE, S-PRO, SPS, REINPEX, BODA, ATRA, EZCURRA, BORDER, GERION, ELBOR, SAM, VILDETA, LOWE & FLETCHER, LOB, MEDOS, VIRO, VBH, TRELOCK, WINKHAUS, EVVA, EURO LOCK,YARDENI, SECUREME, FAYN, KESO, KABA ir kitų gamintojų raktus. Palikite mums savo užklausą ir greitu metu su Jumis susisieksime.

Susisiekite